-     Russia • Yakutsk

Seniors   •   FS

World Cup

Watch

Aryian TIUTRIN (RUS) df. Reineri ANDREU ORTEGA (CUB)

by VPO1, 8-3

Watch

Yowlys BONNE RODRIGUEZ (CUB) df. Zelimkhan ABAKAROV (RUS)

by VPO1, 5-5

Watch

Gadzhimurad RASHIDOV (RUS) df. VALDES TOBIER Alejandro Enrique (CUB)

by VFO, 0-0

Watch

David BAEV (RUS) df. Franklin MAREN CASTILLO (CUB)

by VSU, 10-0

Watch

Zaurbek SIDAKOV (RUS) df. COLOMBAT RIVERA Cristian Reinier (CUB)

by VFA, 2-0

Watch

Khusey SUYUNCHEV (RUS) df. Reinier PEREZ ABREU (CUB)

by VSU1, 12-1

Watch

Dauren KURUGLIEV (RUS) df. Yurieski TORREBLANCA QUERALTA (CUB)

by VPO, 4-0

Watch

Magomed Guseynovitch KURBANOV (RUS) df. Lazaro Daniel HERNANDEZ LUIS (CUB)

by VPO1, 9-7

Watch

Vladislav BAITCAEV (RUS) df. Reineris SALAS PEREZ (CUB)

by VPO, 4-0

Watch

Zelimkhan KHIZRIEV (RUS) df. Oscar PINO HINDS (CUB)

by VSU, 10-0

Watch

Yuki TAKAHASHI (JPN) df. Ali KARABOGA (TUR)

by VSU1, 13-2

Watch

Yudai FUJITA (JPN) df. Munir Recep AKTAS (TUR)

by VPO1, 5-1

Watch

Daichi TAKATANI (JPN) df. Cengizhan ERDOGAN (TUR)

by VFO, 0-0

Watch

Serhat ARSLAN (TUR) df. Kojiro SHIGA (JPN)

by VPO1, 7-2

Watch

Yuto MIWA (JPN) df. Nazim Selami KARA (TUR)

by VPO1, 4-3

Watch

Yuta ABE (JPN) df. Abdulkadir OZMEN (TUR)

by VPO, 3-0

Watch

Sohsuke TAKATANI (JPN) df. Fatih ERDIN (TUR)

by VFA, 6-0

Watch

Atsushi MATSUMOTO (JPN) df. Suleyman KARADENIZ (TUR)

by VPO1, 2-1

Watch

Naoya AKAGUMA (JPN) df. Ali BONCEOGLU (TUR)

by VPO1, 6-3

Watch

Abdullah OMAC (TUR) df. Nobuyoshi ARAKIDA (JPN)

by VPO, 3-0

Watch

Lasha LOMTADZE (GEO) df. Zachary Luke SANDERS (USA)

by VPO1, 3-1

Watch

Nicholas Daniel MEGALUDIS (USA) df. Tornike KATAMADZE (GEO)

by VSU1, 12-2

Watch

Zain Allen RETHERFORD (USA) df. Amiran VAKHTANGASHVILI (GEO)

by VPO1, 9-2

Watch

Jason Lyle CHAMBERLAIN (USA) df. Mirza SKHULUKHIA (GEO)

by VSU, 10-0

Watch

Isaiah Alexander MARTINEZ (USA) df. Zurabi ERBOTSONASHVILI (GEO)

by VPO1, 10-6

Watch

Davit KHUTSISHVILI (GEO) df. Thomas GANTT JR (USA)

by VSU, 11-0

Watch

Samuel Joseph BROOKS (USA) df. Tarzan MAISURADZE (GEO)

by VFA, 9-0

Watch

Dato MARSAGISHVILI (GEO) df. Hayden Nicholas ZILLMER (USA)

by VPO, 3-0

Watch

Kyven Ross GADSON (USA) df. Mamuka KORDZAIA (GEO)

by VPO, 2-0

Watch

Anthony Robert NELSON (USA) df. Rolandi ANDRIADZE (GEO)

by VPO, 6-0

Watch

Alireza Nosratolah SARLAK (IRI) df. Tuvshintulga TUMENBILEG (MGL)

by VPO1, 3-2

Watch

Bekhbayar ERDENEBAT (MGL) df. Iman Mokhtar SADEGHIKOUKANDEH (IRI)

by VPO, 4-0

Watch

Morteza Hassanali GHIASI CHEKA (IRI) df. Batmagnai BATCHULUUN (MGL)

by VPO1, 8-3

Watch

Meisam Abolfazl NASIRI (IRI) df. Mandakhnaran GANZORIG (MGL)

by VFA, 7-3

Watch

Reza Alireza AFZALIPAEMAMI (IRI) df. Byambadorj BAT ERDENE (MGL)

by VPO, 7-0

Watch

Mojtaba Yousefali ASGHARI OSMAVANDANI (IRI) df. Bat-Erdene BYAMBASUREN (MGL)

by VSU, 11-0

Watch

Mersad Mohsen MARGHZARI (IRI) df. Uitumen ORGODOL (MGL)

by VPO1, 5-3

Watch

Mohammadjavad Mohammadebrahim EBRAHIMIZIVLAEI (IRI) df. Ulziisaikhan BAASANTSOGT (MGL)

by VSU, 10-0

Watch

Alireza Mohammad GOODARZI (IRI) df. Turtogtokh LUVSANDORJ (MGL)

by VSU, 10-0

Watch

Komeil Nemat GHASEMI (IRI) df. Khuderbulga DORJKHAND (MGL)

by VFA, 11-0

Watch

Yuki TAKAHASHI (JPN) df. Muslim SADULAEV (RUS)

by VPO1, 2-1

Watch

Yudai FUJITA (JPN) df. Zelimkhan ABAKAROV (RUS)

by VPO1, 2-2

Watch

Gadzhimurad RASHIDOV (RUS) df. Daichi TAKATANI (JPN)

by VSU, 11-0

Watch

Anzor ZAKUEV (RUS) df. Kojiro SHIGA (JPN)

by VSU, 11-0

Watch

Timur BIZHOEV (RUS) df. Yuto MIWA (JPN)

by VSU, 11-0

Watch

Magomed Eldarovitch RAMAZANOV (RUS) df. Yuta ABE (JPN)

by VSU, 10-0

Watch

Vladislav VALIEV (RUS) df. Sohsuke TAKATANI (JPN)

by VPO1, 6-4

Watch

Alikhan ZHABRAILOV (RUS) df. Atsushi MATSUMOTO (JPN)

by VSU, 10-0

Watch

Vladislav BAITCAEV (RUS) df. Naoya AKAGUMA (JPN)

by VPO1, 6-2

Watch

Pavel KRIVTSOV (RUS) df. Katsutoshi KANAZAWA (JPN)

by VSU, 11-0

Watch

Reineri ANDREU ORTEGA (CUB) df. Ali KARABOGA (TUR)

by VPO1, 5-2

Watch

Munir Recep AKTAS (TUR) df. Yowlys BONNE RODRIGUEZ (CUB)

by VPO1, 7-1

Watch

Cengizhan ERDOGAN (TUR) df. VALDES TOBIER Alejandro Enrique (CUB)

by 2DSQ, 0-0

Watch

Franklin MAREN CASTILLO (CUB) df. Serhat ARSLAN (TUR)

by VFA, 3-0

Watch

Nazim Selami KARA (TUR) df. COLOMBAT RIVERA Cristian Reinier (CUB)

by VSU1, 12-2

Watch

Abdulkadir OZMEN (TUR) df. Reinier PEREZ ABREU (CUB)

by VFA, 2-8

Watch

Yurieski TORREBLANCA QUERALTA (CUB) df. Fatih ERDIN (TUR)

by VIN, 0-0

Watch

Lazaro Daniel HERNANDEZ LUIS (CUB) df. Suleyman KARADENIZ (TUR)

by VPO1, 4-4

Watch

Reineris SALAS PEREZ (CUB) df. Ali BONCEOGLU (TUR)

by VPO1, 11-7

Watch

Oscar PINO HINDS (CUB) df. Abdullah OMAC (TUR)

by VPO1, 8-1

Watch

Alireza Nosratolah SARLAK (IRI) df. Zachary Luke SANDERS (USA)

by VPO1, 4-3

Watch

Nicholas Daniel MEGALUDIS (USA) df. Iman Mokhtar SADEGHIKOUKANDEH (IRI)

by VSU, 12-0

Watch

Zain Allen RETHERFORD (USA) df. Morteza Hassanali GHIASI CHEKA (IRI)

by VPO1, 6-1

Watch

Meisam Abolfazl NASIRI (IRI) df. Jason Lyle CHAMBERLAIN (USA)

by VPO, 3-0

Watch

Isaiah Alexander MARTINEZ (USA) df. Reza Alireza AFZALIPAEMAMI (IRI)

by VPO1, 8-2

Watch

Thomas GANTT JR (USA) df. Mojtaba Yousefali ASGHARI OSMAVANDANI (IRI)

by VPO1, 11-6

Watch

Mersad Mohsen MARGHZARI (IRI) df. Samuel Joseph BROOKS (USA)

by VFA, 5-4

Watch

Hayden Nicholas ZILLMER (USA) df. Mohammadjavad Mohammadebrahim EBRAHIMIZIVLAEI (IRI)

by VPO1, 6-4

Watch

Alireza Mohammad GOODARZI (IRI) df. Kyven Ross GADSON (USA)

by VPO, 4-0

Watch

Komeil Nemat GHASEMI (IRI) df. Anthony Robert NELSON (USA)

by VPO1, 6-2

Watch

Lasha LOMTADZE (GEO) df. Tuvshintulga TUMENBILEG (MGL)

by VPO1, 8-8

Watch

Otgonbaatar GANSUKH (MGL) df. Tornike KATAMADZE (GEO)

by VSU, 10-0

Watch

Batmagnai BATCHULUUN (MGL) df. Amiran VAKHTANGASHVILI (GEO)

by VPO1, 9-2

Watch

Byambadorj ENKHBAYAR (MGL) df. Mirza SKHULUKHIA (GEO)

by VSU1, 16-5

Watch

Zurabi ERBOTSONASHVILI (GEO) df. Byambadorj BAT ERDENE (MGL)

by VPO1, 6-4

Watch

Davit KHUTSISHVILI (GEO) df. Bat-Erdene BYAMBASUREN (MGL)

by VPO1, 6-2

Watch

Uitumen ORGODOL (MGL) df. Tarzan MAISURADZE (GEO)

by VPO1, 4-3

Watch

Dato MARSAGISHVILI (GEO) df. Ulziisaikhan BAASANTSOGT (MGL)

by VSU, 11-0

Watch

Mamuka KORDZAIA (GEO) df. Batzul ULZIISAIKHAN (MGL)

by VPO1, 3-1

Watch

Lkhagvagerel MUNKHTUR (MGL) df. Rolandi ANDRIADZE (GEO)

by VPO1, 1-1

Watch

Muslim SADULAEV (RUS) df. Ali KARABOGA (TUR)

by VFA, 6-1

Watch

Ramazan FERZALIEV (RUS) df. Munir Recep AKTAS (TUR)

by VPO1, 11-2

Watch

Viktor RASSADIN (RUS) df. Cengizhan ERDOGAN (TUR)

by VFO, 0-0

Watch

Anzor ZAKUEV (RUS) df. Serhat ARSLAN (TUR)

by VPO1, 6-2

Watch

Timur BIZHOEV (RUS) df. Nazim Selami KARA (TUR)

by VFA, 12-0

Watch

Khusey SUYUNCHEV (RUS) df. Abdulkadir OZMEN (TUR)

by VPO, 8-0

Watch

Vladislav VALIEV (RUS) df. Fatih ERDIN (TUR)

by VIN, 0-0

Watch

Alikhan ZHABRAILOV (RUS) df. Suleyman KARADENIZ (TUR)

by VPO, 4-0

Watch

Rasul Magomedovitch MAGOMEDOV (RUS) df. Ali BONCEOGLU (TUR)

by VPO, 4-0

Watch

Pavel KRIVTSOV (RUS) df. Abdullah OMAC (TUR)

by VPO1, 2-1

Watch

Reineri ANDREU ORTEGA (CUB) df. Yuki TAKAHASHI (JPN)

by VPO1, 2-2

Watch

Yowlys BONNE RODRIGUEZ (CUB) df. Yudai FUJITA (JPN)

by VPO1, 1-1

Watch

Daichi TAKATANI (JPN) df. VALDES TOBIER Alejandro Enrique (CUB)

by VFO, 0-0

Watch

Kojiro SHIGA (JPN) df. Franklin MAREN CASTILLO (CUB)

by VPO1, 6-2

Watch

Yuto MIWA (JPN) df. COLOMBAT RIVERA Cristian Reinier (CUB)

by VFA, 6-2

Watch

Yuta ABE (JPN) df. Reinier PEREZ ABREU (CUB)

by VSU1, 14-4

Watch

Sohsuke TAKATANI (JPN) df. Yurieski TORREBLANCA QUERALTA (CUB)

by VPO1, 10-5

Watch

Lazaro Daniel HERNANDEZ LUIS (CUB) df. Atsushi MATSUMOTO (JPN)

by VPO1, 10-5

Watch

Reineris SALAS PEREZ (CUB) df. Naoya AKAGUMA (JPN)

by VPO, 8-0

Watch

Oscar PINO HINDS (CUB) df. Katsutoshi KANAZAWA (JPN)

by VFA, 9-0

Watch

Tuvshintulga TUMENBILEG (MGL) df. Zane Raye Rhodes RICHARDS (USA)

by VPO, 6-0

Watch

Nicholas Daniel MEGALUDIS (USA) df. Bekhbayar ERDENEBAT (MGL)

by VPO1, 6-1

Watch

Zain Allen RETHERFORD (USA) df. Batmagnai BATCHULUUN (MGL)

by VSU, 10-0

Watch

Jason Lyle CHAMBERLAIN (USA) df. Byambadorj ENKHBAYAR (MGL)

by VSU, 10-0

Watch

Isaiah Alexander MARTINEZ (USA) df. Byambadorj BAT ERDENE (MGL)

by VSU, 11-0

Watch

Thomas GANTT JR (USA) df. Bat-Erdene BYAMBASUREN (MGL)

by VSU1, 14-3

Watch

Uitumen ORGODOL (MGL) df. Samuel Joseph BROOKS (USA)

by VFA, 6-0

Watch

Hayden Nicholas ZILLMER (USA) df. Ulziisaikhan BAASANTSOGT (MGL)

by VSU, 11-0

Watch

Kyven Ross GADSON (USA) df. Batzul ULZIISAIKHAN (MGL)

by VPO, 8-0

Watch

Anthony Robert NELSON (USA) df. Lkhagvagerel MUNKHTUR (MGL)

by VPO, 9-0

Watch

Alireza Nosratolah SARLAK (IRI) df. Lasha LOMTADZE (GEO)

by VIN, 0-0

Watch

Iman Mokhtar SADEGHIKOUKANDEH (IRI) df. Tornike KATAMADZE (GEO)

by VIN, 0-0

Watch

Morteza Hassanali GHIASI CHEKA (IRI) df. Amiran VAKHTANGASHVILI (GEO)

by VFA, 8-0

Watch

Meisam Abolfazl NASIRI (IRI) df. Mirza SKHULUKHIA (GEO)

by VSU1, 12-2

Watch

Reza Alireza AFZALIPAEMAMI (IRI) df. Zurabi ERBOTSONASHVILI (GEO)

by VFA, 10-0

Watch

Davit KHUTSISHVILI (GEO) df. Mojtaba Yousefali ASGHARI OSMAVANDANI (IRI)

by VPO1, 2-1

Watch

Mersad Mohsen MARGHZARI (IRI) df. Tarzan MAISURADZE (GEO)

by VPO1, 12-8

Watch

Dato MARSAGISHVILI (GEO) df. Hossein Lotfali SHAHBAZIGAZVAR (IRI)

by VPO1, 6-2

Watch

Alireza Mohammad GOODARZI (IRI) df. Mamuka KORDZAIA (GEO)

by VPO, 3-0

Watch

Komeil Nemat GHASEMI (IRI) df. Rolandi ANDRIADZE (GEO)

by VSU, 10-0

Watch

Ali KARABOGA (TUR) df. Lasha LOMTADZE (GEO)

by VIN, 0-0

Watch

Munir Recep AKTAS (TUR) df. Tornike KATAMADZE (GEO)

by VIN, 0-0

Watch

Amiran VAKHTANGASHVILI (GEO) df. Cengizhan ERDOGAN (TUR)

by VFO, 0-0

Watch

Mirza SKHULUKHIA (GEO) df. Serhat ARSLAN (TUR)

by VPO1, 6-2

Watch

Zurabi ERBOTSONASHVILI (GEO) df. Nazim Selami KARA (TUR)

by VSU, 11-0

Watch

Davit KHUTSISHVILI (GEO) df. Abdulkadir OZMEN (TUR)

by VFA, 7-2

Watch

Tarzan MAISURADZE (GEO) df. Fatih ERDIN (TUR)

by VIN, 0-0

Watch

Dato MARSAGISHVILI (GEO) df. Suleyman KARADENIZ (TUR)

by VPO1, 6-2

Watch

Mamuka KORDZAIA (GEO) df. Ali BONCEOGLU (TUR)

by VPO1, 9-6

Watch

Rolandi ANDRIADZE (GEO) df. Abdullah OMAC (TUR)

by VPO1, 6-5

Watch

Tuvshintulga TUMENBILEG (MGL) df. Reineri ANDREU ORTEGA (CUB)

by VPO1, 2-1

Watch

Yowlys BONNE RODRIGUEZ (CUB) df. Otgonbaatar GANSUKH (MGL)

by VPO1, 3-2

Watch

Batmagnai BATCHULUUN (MGL) df. VALDES TOBIER Alejandro Enrique (CUB)

by VFO, 0-0

Watch

Franklin MAREN CASTILLO (CUB) df. Byambadorj ENKHBAYAR (MGL)

by VPO, 4-0

Watch

Bat-Erdene BYAMBASUREN (MGL) df. COLOMBAT RIVERA Cristian Reinier (CUB)

by VFA, 8-3

Watch

Reinier PEREZ ABREU (CUB) df. Byambadorj BAT ERDENE (MGL)

by VSU, 10-0

Watch

Uitumen ORGODOL (MGL) df. Yurieski TORREBLANCA QUERALTA (CUB)

by VPO1, 4-4

Watch

Lazaro Daniel HERNANDEZ LUIS (CUB) df. Ulziisaikhan BAASANTSOGT (MGL)

by VSU, 11-0

Watch

Reineris SALAS PEREZ (CUB) df. Batzul ULZIISAIKHAN (MGL)

by VPO, 2-0

Watch

Oscar PINO HINDS (CUB) df. Khuderbulga DORJKHAND (MGL)

by VPO1, 5-2

Watch

Zachary Luke SANDERS (USA) df. Yuki TAKAHASHI (JPN)

by VIN, 0-0

Watch

Yudai FUJITA (JPN) df. Nicholas Daniel MEGALUDIS (USA)

by VPO1, 4-4

Watch

Zain Allen RETHERFORD (USA) df. Daichi TAKATANI (JPN)

by VSU, 10-0

Watch

Kojiro SHIGA (JPN) df. Jason Lyle CHAMBERLAIN (USA)

by VPO1, 5-3

Watch

Isaiah Alexander MARTINEZ (USA) df. Yuto MIWA (JPN)

by VSU, 10-0

Watch

Yuta ABE (JPN) df. Thomas GANTT JR (USA)

by VPO1, 3-2

Watch

Sohsuke TAKATANI (JPN) df. Samuel Joseph BROOKS (USA)

by VSU1, 14-3

Watch

Hayden Nicholas ZILLMER (USA) df. Atsushi MATSUMOTO (JPN)

by VSU, 10-0

Watch

Kyven Ross GADSON (USA) df. Naoya AKAGUMA (JPN)

by VPO1, 3-2

Watch

Anthony Robert NELSON (USA) df. Nobuyoshi ARAKIDA (JPN)

by VPO1, 5-3

Watch

Aryian TIUTRIN (RUS) df. Alireza Nosratolah SARLAK (IRI)

by VPO1, 11-2

Watch

Ramazan FERZALIEV (RUS) df. Iman Mokhtar SADEGHIKOUKANDEH (IRI)

by VPO1, 8-2

Watch

Viktor RASSADIN (RUS) df. Morteza Hassanali GHIASI CHEKA (IRI)

by VPO1, 10-2

Watch

David BAEV (RUS) df. Meisam Abolfazl NASIRI (IRI)

by VPO1, 6-1

Watch

Zaurbek SIDAKOV (RUS) df. Reza Alireza AFZALIPAEMAMI (IRI)

by VPO, 6-0

Watch

Magomed Eldarovitch RAMAZANOV (RUS) df. Mojtaba Yousefali ASGHARI OSMAVANDANI (IRI)

by VFA, 4-0

Watch

Dauren KURUGLIEV (RUS) df. Mersad Mohsen MARGHZARI (IRI)

by VSU, 10-0

Watch

Mohammadjavad Mohammadebrahim EBRAHIMIZIVLAEI (IRI) df. Magomed Guseynovitch KURBANOV (RUS)

by VPO1, 2-1

Watch

Vladislav BAITCAEV (RUS) df. Ali Khalil SHABANIBENGAR (IRI)

by VPO1, 2-1

Watch

Zelimkhan KHIZRIEV (RUS) df. Amin Hossein TAHERI (IRI)

by VSU, 10-0